Poslední zápas podzimu skončil remízou!

HRÁČSKÁ SOUPISKA

ODPOVĚDNÝ VEDOUCÍ Pražáková Renata

DALŠÍ FUNKCIONÁŘ (C) Pokorná Kateřina

V sobotu 26.11.2022 čekal starší dorost poslední zápas podzimní sezóny 2022/2023. Ze začátku se nám povedlo zápas kontrolovat, ale po neproměněné „sedmičce“ v devatenácté minutě prvního poločasu soupeř z Havlíčkova Brodu vyrovnal na 8:8. Nakonec po neuspokojivé koncovce prvního poločasu jsme šli do šaten za nepříznivého stavu 11:14. Do druhého poločasu nastoupily úplně jiná děvčata, která dokázala v sobě najít sílu a nevzdaly se. V osmé minutě druhého poločasu dorovnaly soupeřovo skóre a do konce zápasu se oba týmy praly o každá bod. Pár vteřin do konce za vyrovnaného stavu 26:26 jsme měly šanci na výhru, ale pár vteřin před konce jsme neproměnily trestný hod, který potvrdil zaslouženou remízu a bod pro každé družstvo.

Konečný výsledek Cheb-Havlíčkův Brod 26:26.

Celý zápis najdete na odkazu zde.

Na další zápasy ligy si teď počkáme až do února 2023. Holky ale bude možné nejspíš vidět na domácím turnaji 14.1.2023.

Děkujeme holkám a všem, kteří nás podporují a těšíme se na další setkání v Chebské hale Lokomotiva.

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU NAJDETE NA ODKAZU V GALERII.